cinar

Dijital

Markalarımızın, dijital dünyanın sunduğu tüm olanaklardan yararlanması için çalışıyor; online marka iletişim stratejileri geliştiriyor, pazarlama çözümleri üretiyor, bunları teknoloji ve güncel trendlerle birleştirerek sizi, potansiyel müşterilerinizle buluşturuyoruz. Dijital medya planlama ve satın alma çözümlerimizle, markanızın, doğru mecrada, doğru mesajla, doğru zamanda hedef kitleyle buluşmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal kimliğinize uygun, markanızı yansıtan dijital iletişim dili geliştiriyor, Sosyal Medya İçerik Yönetimi, Google Adwords Reklamları, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları, Youtube Reklamları, Mobil uygulama Reklamları, SEO (Arama motoru Optimizasyon) ve Banner tasarımları ile dijital dünyada görünür olmasını sağlıyoruz.

 

WEB Tasarım

Dijital dünyada kurumsal kimliğinizi, en doğru ve en etkin şekilde temsil eden, markanızı ve ürünlerinizi en doğru şekilde yansıtan mobil uyumlu modern web siteleri tasarlıyoruz. Web sitelerini tasarlarken kullanıcılar ve ziyaretçiler için maksimum kullanım kolaylığı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarını sizin için yönetiyoruz. Markanız için kurumsal iletişim dili geliştiriyor; içerik, imaj ve reklam yönetimini yapıyor, hedef kitlenizin dikkatini çeken yaratıcı kampanyalar ve hedef odaklı pazarlama stratejileri ile dijital dünyadaki sesiniz oluyoruz. Yönetimini yaptığımız sayfaları, kitle analiz raporları ile yorumluyor ve kurumsal imajınızı güçlendiren stratejilerle markanıza bilinirlik kazandırıyoruz.

Google Reklam Yönetimi

Günümüzün en etkin reklam ve pazarlama ağı olan Google Adwords reklamları ile minimum bütçe ile markanızı çok daha geniş kitlelere ulaştırıyor; hedef kitlenizle direkt iletişime geçmenizi sağlıyor; ürün satışlarınızı artıracak çözümler üretiyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu SEO

Web sitenizin, reklam bütçenize dokunmadan, arama motorlarında en üst sıralarda çıkmasını sağlayacak çalışmalar yapıyoruz. Web sitenize ziyaretçi trafiğini ve organik görünürlüğünü artırıyor, web sitenizin kullanıcı deneyimini iyileştirerek, ziyaretçilerin daha uzun vakit geçirmesini sağlıyoruz.

 

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Çınar Ajans & Medya.