cinar

Medya Planlama & Satınalma

Baştan söyleyelim 100 metreyi 20 saniyenin altında koşamayız. Massa gibi araç kullanamaz ve elbette Messi gibi çalım atamayız.

Ama doğru mesaj ve doğru içerikle, doğru insanlara, doğru yerde ulaşmakta üzerimize yoktur. Markalarımızın, potansiyel müşterilerine en hızlı şekilde ulaşmasını sağlarız. İşte bu yüzden hedef kitlenizle bir araya geleceğiniz her noktada biz varız; basında, açıkhavada, televizyon, radyo, internet ve dijital dünyada...

Yaratıcı ve cesur, markanızı farklılaştıran, farkındalık yaratan işlevsel  fikirlerle hedef kitlenizle bağ oluşturur; duygusal mesajlarla, tanınır, sevilir, arzulanır olmanızı sağlarız.

Medya Stratejilerinizi geliştirir, iletişim kanallarınızı belirler, ardından, en doğru ve hesaplı Medya Planlamasını yapar,  ‘Ulusal ve Yerel TV Reklamları, Radyo Reklamları, Gazete Reklamları, Dergi Reklamları, Sinema Reklamları ve Açıkhava Reklamlarında küçük fiyatlarla büyük farklar yaratırız.

Reklam filmleri,  fotoğraf çekimleri, video içerik hazırlanması, video içerik yönetimi, senaryo, firma tanıtım filmleri, ürün tanıtım filmleri, drone çekimi gibi prodüksiyon çözümlerine ihtiyaç duyduğunuzda, biz yine yanınızdayız. 

Eylem planımız basit; yeni nesil medya becerisi sahibi profesyonel ekibimizle en doğru stratejik planlamayı yapar, en iyi satın almayı* gerçekleştirir, mükemmel raporlama sunarız.

*Laf aramızda en iyi fiyatı almakta üstümüze yoktur.

 

Açıkhava & Kapalı Mekan

Daha güçlü bir marka ve etkili bir tanıtım için, açık hava ve kapalı mekanlar için medya planlama ve medya satınalma çözümleri üretiyor, hedef kitlenizle buluşmanızı sağlıyoruz. En doğru planlama ve elbette en ekonomik fiyatlarla. Billboard, özel uygulama billboard, megaboard, CLP, duvarlar, AVM’ler, toplu taşıma araçları ve diğer tüm reklam ünitesi çözümleriyle markanızı bir adım öne çıkarıyoruz.

Basın

Hedef kitlenize en hızlı ulaşmanın, en etkili yolunun basın reklam ve tanıtımları olduğunu biliyor; ancak ilan ve tanıtımlarınızdan istediğiniz verimi alamıyor, mesajlarınızın basılı medyada kaybolduğunu düşünüyorsunuz? O zaman yanlış yerdesiniz! Gelin, sizler için en doğru araştırma, planlama ve satın almaları yapalım; marka ve ürünlerinizin bir adım öne çıkmasını sağlayalım.

TV

Bizimle çalışan markaların mesajları, yüzlerce televizyon kanalı arasında kaybolup gitmez. Çünkü biz, hızla değişim gösteren tüketici trendlerini takip eder; fark yaratan, yenilikçi fikir ve projeler üretir; etkin ve ekonomik TV planlama ve satın alma çözümleriyle markalarımızın fark edilmesini sağlarız. Daha görünür olmak için, gelin görüşelim. 

Radyo

Arabada, evde, kafede ya da iş yerinde; siz neredeyseniz en etkin mecralarından radyo hep yanınızda... Biz de, ürettiğimiz yenilikçi radyo reklam ve program projeleriyle hedef kitlenizin olduğu yerdeyiz. Doğru mesajlar ve yaratıcı fikirlerimizle sesinizi hedef kitleye taşıyor; etkin radyo planlama ve satın alma hizmetlerimizle sizi iletişim hedeflerinize ulaştırıyoruz.

Sinema

Etkin tanıtım fikirleriyle markanızı sinemalara taşıyoruz. Profesyonellerimiz, doğru sinema planlaması ve satın alma çözümleriyle markanızın iletişim hedeflerine başarıyla ulaşmasını sağlıyor. Hedef kitlenizle, istediğiniz yerde ve zamanda, en kaliteli prodüksiyonlarla buluşuyorsunuz. 

 

 

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Çınar Ajans & Medya.