cinar
cinarmedia

Biz

Hayatı reklam olanlar var ya, işte onlar bizleriz.

Ürünün içindeki sihrin peşinden koşan zamane çocuklarıyız.

Bakmayın çocuk dediğimize; dünyaya başka, insan hallerine başka başka açılardan bakabilen, hayat dolu, tutkulu, yaratıcı yeni nesil yetişkinleriz.

Baştan söyleyelim, işin mutfağında da çok becerikliyiz. Fikir ajansıyız. Burada büyük fikirler konuşur. Alışılagelmiş, sığ, sıradan, anlaşılmayan işlerle vakit kaybetmeyiz. Marka değerini artıran fikirlerin peşinden koşar, hedef odaklı reklam projeleri üretir, yeni bir dil oluşturur, tasarım yapar, markalarımızın iletişim ihtiyacını tek kanaldan çözeriz.

Ezber bozan başarı hikayeleri yaratıyorsak ne mutlu bize.

“Bir ajansın MOD*u hiç mi düşmez? demeyin. Çünkü, bizim düşmez; her an markalarımıza konsantreyiz. Bir ajans “hem samimi, hem kreatif, hem de profesyonel olabilir mi?”, cevap basit; biz öyleyiz! Çünkü markalarımızı, müşteri olarak değil, takım arkadaşlarımız olarak görürüz. Strateji, grafik tasarım, uygulama, müşteri ilişkileri, medya planlama-medya satınalma ve dijital medya çözümleri üretiriz. Yani “tam hizmet ajans” dedikleri var ya, işte o tam da biziz.

Ustanın* dediği gibi, biz, kendini değil, işini ciddiye alan, hazzı markasının başarısında yakalayan, yaratıcı fikirlerin sadece markaları değil, dünyayı da değiştirdiğine inanan bir ekibiz.

Uzun lafın kısası, biz reklamcıyız.

Ve bizi böyle gören markaları merak ettiyseniz, BURAYA tıklayabilirsiniz...

 

*“Management Of Demand” Müşteri talebini; en kısa sürede, en doğru ve akılcı çözümle yönetme."

* Eli Acıman

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Çınar Ajans & Medya.